2021. október 21.
//
Orsolya névnap

sport

Heti események
2021 / 42. hét
2021.10.18. – 2021.10.24.
Kistarcsa - Balaton Bútor FCV 2-3
hétfő
19:30
Sportág
futsal
Sorozat
Férfi futsal NB I alapszakasz, 2021/2022
Forduló
8.
Helyszín
Gyáli Sportközpont
Practical VLS - Balatonfüred 3-1
szerda
13:00
Sportág
labdarúgás
Sorozat
Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022
Forduló
13.
Helyszín
Veszprém, Városi Stadion
Eötvös DSE - CoreComm VESC 0-3
szerda
18:00
Sportág
röplabda
Sorozat
röplabda Magyar Kupa, 2021/2022
Forduló
2.
Helyszín
Debrecen
Telekom Veszprém - Flensburg
csütörtök
18:45
Sportág
kézilabda
Sorozat
Férfi kézilabda BL, B csoport, 2021/2022
Forduló
5.
Helyszín
Veszprém Aréna
Veszprém KK - Jászberény
péntek
17:00
Sportág
kosárlabda
Sorozat
Férfi kosárlabda NB I/B Piros csoport, 2021/2022
Forduló
5.
Helyszín
Veszprém, Vetési Albert Gimnázium
Balaton Bútor FCV - Berettyóújfalu
péntek
18:30
Sportág
futsal
Sorozat
Férfi futsal NB I alapszakasz, 2021/2022
Forduló
9.
Helyszín
Veszprém, Március 15. utcai sportcsarnok
Andráshida - Practical VLS
vasárnap
13:00
Sportág
labdarúgás
Sorozat
Férfi labdarúgó NB III Nyugati csoport, 2021/2022
Forduló
14.
Helyszín
Andráshida, Sportpálya
Veszprém Pannon SE - RKC Tapolca
vasárnap
15:00
Sportág
kézilabda
Sorozat
Női kézilabda NB II, Észak-nyugat, 2021/2022
Forduló
5.
Helyszín
Veszprém, Wartha Vince utcai sportcsarnok
Pick Szeged - Fejér-B.Á.L. Veszprém
vasárnap
17:00
Sportág
kézilabda
Sorozat
Férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2021/2022
Forduló
6.
Helyszín
Szeged, Városi Sportcsarnok
Budai Farkasok - BFKA Veszprém
vasárnap
18:00
Sportág
kézilabda
Sorozat
Férfi kézilabda NB I/B Nyugati csoport, 2021/2022
Forduló
6.
Helyszín
Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Telekom Veszprém - Balatonfüred
vasárnap
18:00
Sportág
kézilabda
Sorozat
Férfi kézilabda NB I alapszakasz, 2021/2022
Forduló
6.
Helyszín
Veszprém Aréna
Budaörs - CoreComm VESC
vasárnap
18:30
Sportág
röplabda
Sorozat
női röplabda NB I, 2021/2022
Forduló
2.
Helyszín
Budaörs, Városi Sportcsarnok
Tabellák